خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

پروژه ایستگاه چم‌ژآب دره‌شهر امسال افتتاح می‌شود


  مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: با تدابیر اندیشیده شده پروژه ایستگاه چم‌ژآب دره‌شهر امسال افتتاح می‌شود.

  خبرگزاری فارس: پروژه ایستگاه چم‌ژآب دره‌شهر امسال افتتاح می‌شود

  به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، حشمت عزیزان ظهر امروز در جریان بازدید از ایستگاه ارمو دره‌شهر اظهار داشت: بررسی روند اجرایی و پیشرفت فیزیکی ایستگاه پمپاژ چم ژآب و ارمو دره‌شهر در دستور کار سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام قرار دارد.

  مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: بر این اساس امروز با حضور شماری از مسئولان امر در سازمان جهاد کشاورزی از این پروژه بازدید به عمل آمد.

  وی ادامه داد: در این بازدید مقرر شد در نخستین فرصت و تا پایان امسال این پروژه به اتمام رسیده و به بهره‌برداری کامل برسد.

  این مسئول اضافه کرد: تاکنون ساختمان ایستگاه، سر دهنه و حوضچه مکش این پروژه در استان ایلام ساخته شده است.

  عزیزان تصریح کرد: برای اجرای این پروژه آبی در شهرستان دره‌شهر تاکنون 80 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

  مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: اکنون نیز خرید و نصب الکتروموتورهای ایستگاه مذکور شامل 10 دستگاه الکترو موتور 355 کیلو وات و دو دستگاه جرثقیل 10 تنی با قرار داد 25 میلیارد ریالی در حال انجام است.

  وی ادامه داد: نصب فیدر و شبکه برق فشار قوی از دره‌شهر تا ایستگاه پمپاژ به طول 10 کیلومتر با اعتبار 388 میلیون تومان به شرکت مورد قرارداد واگذار و در حال انجام پروژه است.

  مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: این ایستگاه در روستای ارمو 27 مزرعه به مساحت 793 هکتار که 158 هکتار آن قطره‌ای و 635 هکتار آن بارانی بوده تحت پوشش قرار می‌دهد.

  وی ادامه داد: افزون بر این، با افتتاح این پروژه در روستای چم ژآب 30 مزرعه به مساحت 922 هکتار که 148 هکتار آن قطره‌ای و 772 هکتار آن بارانی است را تحت پوشش قرار می‌دهد.


  این مطلب تا کنون 14 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : ایلام ,پروژه ,ایستگاه ,هکتار ,کشاورزی ,استان ,جهاد کشاورزی ,سازمان جهاد ,استان ایلام ,کشاورزی استان ,مهندسی سازمان ,کشاورزی استان ایلام ,جهاد کشاورزی استان ,
  پروژه ایستگاه چم‌ژآب دره‌شهر امسال افتتاح می‌شود

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده