جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

پروژه ایستگاه چم‌ژآب دره‌شهر امسال افتتاح می‌شود


  مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: با تدابیر اندیشیده شده پروژه ایستگاه چم‌ژآب دره‌شهر امسال افتتاح می‌شود.

  خبرگزاری فارس: پروژه ایستگاه چم‌ژآب دره‌شهر امسال افتتاح می‌شود

  به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، حشمت عزیزان ظهر امروز در جریان بازدید از ایستگاه ارمو دره‌شهر اظهار داشت: بررسی روند اجرایی و پیشرفت فیزیکی ایستگاه پمپاژ چم ژآب و ارمو دره‌شهر در دستور کار سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام قرار دارد.

  مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: بر این اساس امروز با حضور شماری از مسئولان امر در سازمان جهاد کشاورزی از این پروژه بازدید به عمل آمد.

  وی ادامه داد: در این بازدید مقرر شد در نخستین فرصت و تا پایان امسال این پروژه به اتمام رسیده و به بهره‌برداری کامل برسد.

  این مسئول اضافه کرد: تاکنون ساختمان ایستگاه، سر دهنه و حوضچه مکش این پروژه در استان ایلام ساخته شده است.

  عزیزان تصریح کرد: برای اجرای این پروژه آبی در شهرستان دره‌شهر تاکنون 80 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

  مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: اکنون نیز خرید و نصب الکتروموتورهای ایستگاه مذکور شامل 10 دستگاه الکترو موتور 355 کیلو وات و دو دستگاه جرثقیل 10 تنی با قرار داد 25 میلیارد ریالی در حال انجام است.

  وی ادامه داد: نصب فیدر و شبکه برق فشار قوی از دره‌شهر تا ایستگاه پمپاژ به طول 10 کیلومتر با اعتبار 388 میلیون تومان به شرکت مورد قرارداد واگذار و در حال انجام پروژه است.

  مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: این ایستگاه در روستای ارمو 27 مزرعه به مساحت 793 هکتار که 158 هکتار آن قطره‌ای و 635 هکتار آن بارانی بوده تحت پوشش قرار می‌دهد.

  وی ادامه داد: افزون بر این، با افتتاح این پروژه در روستای چم ژآب 30 مزرعه به مساحت 922 هکتار که 148 هکتار آن قطره‌ای و 772 هکتار آن بارانی است را تحت پوشش قرار می‌دهد.


  این مطلب تا کنون 35 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 17 دي 1392
  منبع
  برچسب ها : پروژه ,ایستگاه ,هکتار ,ایلام ,جهاد ,سازمان ,جهاد کشاورزی ,استان ایلام ,سازمان جهاد ,مهندسی سازمان ,کشاورزی استان ,جهاد کشاورزی استان ,کشاورزی ا ,
  پروژه ایستگاه چم‌ژآب دره‌شهر امسال افتتاح می‌شود

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 11 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر